Studio Eden Games powiedziało kilka słów na temat swojego nowego dzieła – Test Drive Unlimited 2. Szef firmy (David Nadal) zdradził na łamach Official Xbox Magazine, że najważniejsza jest dla niej nie oprawa graficzna, a głębia ich nowego dzieła. Nadal chce przez to powiedzieć, że druga odsłona wyścigów korzysta z silnika bliższego produkcjom typu MMO niż innym tytułom klasy AAA. W Test Drive Unlimited 2 od podstaw napisano cały system zarządzający fizyką, a wiele linijek kodu zmodyfikowano tylko po to, by cykl dzień/noc wyglądał rewelacyjnie. Z magazynu można się też dowiedzieć, że zasięg naszego wirtualnego wzroku będzie w zasadzie nieskończony, a przejechanie Ibizy w najszybszym aucie zajmie nam około dwudziestu minut. Czyli jednak grafika jest bardzo ważna?

Dla nas nie musi ona być rewelacyjna, byle tylko samo ściganie się stało na wysokim poziomie. Na jego temat nie możemy jednak napisać niczego konkretnego. Zamiast tego odsyłamy was więc do innej wiadomości, w której mówiliśmy chociażby o dwóch wyspach zawartych w grze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. quatrix może się przemogę i zainstaluję ponownie to się pościgamy od czasu zmiany na Win7 tylko kilka gier zainstalowałem na pececie. W sumie to dziwne sprzęt wymieniony a leży odłogiem. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here