Test Drive Unlimited prezentuje zupełnie nowe podejście do gier wyścigowych. Znajdziecie tu nie tylko 1600 kilometrów dróg i jeszcze więcej bezdroży, ale też ponad sto samochodów, tylko czekających na przekręcenie kluczyka w stacyjce. Najlepsze jest to, że po sporej wyspie będziecie ścigać się z innymi graczami z całego świata, a Atari chce stworzyć online'owe uniwersum Test Drive'a na miarę World of Warcraft.

Oficjalnie właśnie dzięki tej oryginalności Atari postanowiło sprzedawać nowego Test Drive'a za jedynie 39.95$, co w przeliczeniu na nasze, okazuje się (znając inwencję lokalnych sklepów konsolowych) około 149 złotymi. „Innowacja powinna być dla każdego, a nie tylko dla tych z zasobnym portfelem”- wyjaśnia Bruno Bonnel z Atari. Powinniśmy się cieszyć, ale już zastanawiam się gdzie jest haczyk.

Wydaje się, że pomysł Atari jest taki, że o ile sama gra faktycznie będzie dość tania, to słono zapłacimy za dodatki z sieci. Nowe samochody, nowe cokolwiek. Oczywiście na razie wokół tematu panuje zmowa milczenia, ale już teraz firma przebąkuje, że po sześciu tygodniach od premiery gry, na Livie pokażą się pierwsze fury do ściągnięcia. Jeszcze się okaże, że trzy czwarte gry trzeba będzie ściągnąć z netu…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here