Seria Elder Scrolls obchodzi swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji firma Bethesda udostępniła grę Daggerfall za absolutną darmochę. Tytuł ten możecie pobrać już teraz. Uprzedzamy jednak, że jeśli zaczniecie grać, to możecie się nim bawić do końca roku (albo i dłużej). Link do gry jak zawsze umieściliśmy pod treścią naszego newsa. Jej autorzy zaznaczają jednak, że do uruchomienia Daggerfalla prawdopodobnie będziecie potrzebowali jakiegoś emulatora takiego jak DosBox. Niestety współczesne komputery mogą mieć problem z uruchomieniem gry o takich wymaganiach: 486DX2/66, 8MB RAM, 50MB wolnego miejsca na twardym dysku i karta graficzna mogąca wyświetlić 256 kolorów w trybie VGA.

Naszym zdaniem warto jednak powalczyć i spróbować włączyć ten tytuł. Podejrzewamy, że będziecie się przy nim bardzo dobrze bawili. Krótko mówiąc – polecamy!

Darmowa gra – The Elder Scrolls II: Daggerfall

Atualizacja: alternatywne źródło pliku znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Osio odszukał inne miejsce, z którego możemy pobrać plik. Ci, którzy mają problemy ze ściągnięciem plików z elderscrolls. com proszeni są o sprawdzenie drugiego hyperlinka.

  2. użycie jakiegokolwiek downloadera rozwiazuje problem z tym zipema tak BTW to ZTCP to z pomocą DAGNT5X. exe powinno się udac odpalić na nt5. x

  3. niestety wciaz male problemy 8/ po zainstlowaniu caly czas prosi i plytke a niby wszystko zrobilem dobrze w tym dosboxie zrobilme mounta na d jako cdrom i niby powinno dzialac a nie chce. Poczytam na forum zobaczymy co pisza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here