Zgodnie z oczekiwaniami graczy, Shivering Isles wydane zostanie w podwójnej wersji językowej (do wyboru – oryginalnej angielskiej lub polskiej wersji z napisami) i cenie 79,90 złotych.

Przypomnijmy, że Shivering Isles został przygotowany przez firmę-legendę – Bethesda Softworks, która zasłynęła w branży gier komputerowych produkcją jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG – The Elder Scrolls.

Nadchodzący dodatek przetłumaczony został na język polski przez ten sam zespół, który opracował podstawową wersję gry – doskonale ocenioną m.in. przez największy, polski magazyn o grach komputerowych – CD Action (ocena lokalizacji 9/10). Lokalizacja dodatku stworzonego przez Bethesda Softworks była ogromnym wyzwaniem – przetłumaczono około 650 stron tekstu i ponad 9 500 nowych linii dialogowych. Dla porównania, w podstawowej wersji gry było ich około 18 000, co oznacza, że The Shivering Isles jest prawdziwie ogromną przygodą dla wszystkich fanów serii The Elder Scrolls.

OPIS GRY:

Shivering Isles to oficjalny pakiet rozszerzający do The Elder Scrolls IV: Oblivion – wielokrotnie nagradzanej gry roku 2006. Zawiera on ponad 30 godzin nowych przygód, w trakcie których zwiedzisz zupełnie nową krainę, władaną przez szalonego księcia Sheogoratha. Staw czoła wyzwaniu korzystając z istniejącej już postaci lub stwórz całkiem nową – czekają na Ciebie nowi przeciwnicy, broń, wyposażenie, składniki mikstur i unikatowe przedmioty. W krainie szaleństwa i demencji czeka na Ciebie również wiele ciekawych zadań do wykonania.

Po przybyciu na tytułowe wyspy, Sheogorath wyznacza Cię na swojego czempiona, którego zadaniem jest ochrona królestwa i jego mieszkańców przed zagładą. Już wkrótce okaże się, że to tylko pretekst do poddania Cię okrutnym i niebezpiecznym próbom. Czy masz dość siły by je przetrwać i ujarzmić krainę pełną paranoi i desperacji?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dodatek pierszy wreście wyszedł nie jest wypasem bo czytałem wiele artykułów i nie chwalili go ale jest niezły i dla fana to obowiązek zagrać .

  2. raphael – co do tego czy jest wypasem czy nie to chyba warto samemu ocenic a nie polegac na recenzjachbtw. a oceny to ten dodatek dostal swietne praktycznie od kazdego znaczacego sie pisma/serwisu o grachW niedziele zaczalem dodatek i jak na razie jest bardzo milutko – wiecej Obliviona w dobrej formie. . kazdy kto przeszedl juz wiekszosc podstawowej gry bedzie zadowolony. Polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here