Pobyt w północnej krainie zaoferuje całkiem nową kampanię złożoną z 12 misji. Podczas owej przygody poznamy kulturę wikingów, a ich wojowniczy charakter połączony z ciężkim orężem wykorzystamy do zdobycia dominacji wśród wszystkich nacji. Twórcy zapowiadają także parę innowacji w wielosobowej warstwie programu oraz odświeżony system zadań.

Valhalla z całą pewnością przetestuje produkt, gdy tylko ten pojawi się na polskim rynku. Bo w końcu wikingowie z nas stuprocentowi, a wojownicze życie i nieustanne walki nie są nam obce. Póki co jednak znana jest tylko data premiery w Niemczech. Na tamtejszym rynku gra zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

The Settlers 2: 10th Anniversary jest odświeżoną wersją, znanego wszystkim fanom strategii, hitu z 1996 roku. Jego twórcy, niemiecki zespół developerski Blue Byte, z okazji 10 urodzin swojego dziecka postanowili zaserwować graczom ponownie tą samą przygodę, zmienioną jednak pod względem technicznym.

I tak oto The Settlers 2: 10th Anniversary pod względem fabuły niczym nie różni się od swojego pierwowzoru. Po upadku Imperium Rzymskiego wielu ambitnych dowódców postanowiło udać się drogą morską w głąb ówczesnego świata i szukać nowych krain, nadających się do zasiedlenia.

Ty, jako dowódca jeden z rzymskich dowódców, pokierujesz życiem swojej wioski, podejmując wiele ważnych dla swoich poddanych decyzji. Rozpoczniesz budowy nowych budynków, zrekrutujesz potężną armię, a kiedy surowce zaczną się kończyć wyślesz swoich ludzi w poszukiwaniu nowych złóż mineralnych.

Twoi poddani rozkazy wypełniać będą przez 10 misji, które postawią przed Tobą określone zadania, takie jak zniszczenie wrogich cywilizacji, czy odszukanie antycznej bramy stworzoną przez starożytną ludność. Dostępny jest także tryb multiplayer, w którym jednocześnie może wziąć udział sześciu graczy.

W The Settlers 2: 10th Anniversary udało się zachować wspaniały klimat, który w dużej mierze tworzy sukces całej serii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here