INFORMACJA PRASOWA

Od dzisiaj każdy będzie mógł wcielić się w detektywa Vic'a Mackey'a i po swojemy rozprawić się z elementem przestępczym Los Angeles. Przygody bezkompromisowych policjantów ze specjalnego oddziału antynarkotykowego wydane zostały w polskiej wersji językowej z napisami i przystępnej cenie 79,90 złotych.

Najważniejsze cechy gry The Shield:

Daj się ponieść dynamicznej rozgrywce, wchodź w interakcje z postaciami i lokacjami, które znasz z serialu telewizyjnego.

Odkryj zależności pomiędzy Vic'iem i jego Grupą Uderzeniową, walcząc z przestępczością na ulicach.

Przekazuj kontrabandę Wydziałowi Wewnętrznemu albo chowaj ją do szafki, aby wzbogacać swój Fundusz Emerytalny.

Wychylaj się zza rogu aby ocenić sytuację, zanim ruszysz do zimno wykalkulowanego ataku na przestępców.

Skorzystaj z różnych technik przesłuchań, aby złamać twardych podejrzanych i uzyskać potrzebne informacje.

OPIS GRY:

Skorzystaj ze wszelkich środków aby zaprowadzić sprawiedliwość! Wciel się w postać detektywa Vic'a Mackey'a i poznaj na własnej skórze mroczny świat kontrowersyjnego, telewizyjnego hitu – The Shield: Świat Glin. Poprowadź elitarną, policyjną Grupę Uderzeniową przez pełne kryminalistów ulice w 15 misjach i 33 lokacjach. Poznaj policyjną codzienność, likwidując narkotykowe meliny i kryjówki przestępców oraz walcząc z członkami gangów Byz-Lat i One-Niner. Jeśli tylko odpowiednio zatrzesz ślady swojej pracy, możesz stosować wszelkie metody, aby zaprowadzić porządek na ulicach. Odkryj życie na krawędzi prawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here