INFORMACJA PRASOWA

Polskie wydanie gry, jako jedyne na świecie, w dniu premiery wyposażone zostało w najnowszy patch, który jest zaimplementowany do kodu gry. To jedyny taki przypadek na skalę światową. Co więcej – łatka do gry 1.4.0.57, pojawi się oficjalnie dopiero po kilku dniach od premiery. Tylko Polscy gracze mają więc możliwość zagrać w najbardziej aktualną wersję gry.

Theatre of War: Pola Zagłady, przygotowana przez twórców gry IL-2 Sturmovik oraz serii Combat Mission przedstawia z wyjątkową szczegółowością najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej w latach 1939-1945. Wszystko to w przystępnej i zarazem złożonej formie strategii czasu rzeczywistego. Gra została wydana w naszym kraju w pełnej, polskiej wersji językowej z napisami i dialogami oraz cenie 29,90 złotych, w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa.

Również jako jedyne wydanie na świecie, polska edycja Theatre of War: Pola Zagłady zawiera dodatek Bitwa o Moskwę. Dodatkowa kampania składa się z 10 misji, które rozgrywają się podczas ataku Niemców na stolicę Rosji w listopadzie 1941. Będzie można podjąć się odparcia ataku III Rzeszy lub starać się obronić Moskwę. Wydarzenia zaprezentowane w dodatku miały miejsce w pobliżu Novopetrovska, Istry, Krukova, Yadrominy, Chismeny i Volokolamska.

W polskim wydaniu Theatre of War: Pola Zagłady znajduje się również bardzo rozbudowany Edytor Gry. Pozwala on na modyfikację istniejących map misji czy kampanii, w tym takich szczegółów, jak rozmieszczenie i wygląd obiektów – budynków, drzew, fortyfikacji, zniszczonych pojazdów i wielu innych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here