Homefront. Homefront… Chwilę zajęło nam kojarzenie nazwy gry z odpowiednią produkcją. I wy zapewne zapomnieliście już o produkcji, którą zapowiadaliśmy kilka miesięcy temu. Nie jest to szczególnie zaskakujące jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż THQ bardzo oszczędnie publikuje promujące ją materiały. Pierwszy i ostatni plik wideo z ciekawie zapowiadającego się tytułu oglądaliśmy w sierpniu. Od tamtej pory nie słyszeliśmy nic ciekawego na temat gry.

Byliśmy więc mocno zaskoczeni kiedy przedstawiciel THQ (Danny Bilson) powiedział na łamach serwisu Gamespot, że jego firma już myśli o drugiej odsłonie tej produkcji. „To początek pewnej opowieści. Przedstawimy ją w formie serialu mającego cliff-hangery. Zamierzamy ją kontynuować w formie mikrododatków, aż do chwili, gdy wydamy Homefront” – mówił Bilson.

Sam pomysł brzmi dość ciekawie, ale wydawca chyba się trochę zapędził. Zmierzający na pecety i konsole Xbox 360 oraz Playstation 3 Homefront nie ma nawet ustalonej daty premiery. Po co więc THQ kusi nas drugą częścią tej produkcji? Wolelibyśmy obejrzeć jakiś nowy klip z gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here