Zdarza ci się kłamać? Jeśli tak, to już wkrótce może się okazać, że każde twoje kłamstewko ma bardzo krótkie nogi, i może zostać wykryte nawet w świecie elektronicznej rozrywki. Firma THQ zapowiedziała właśnie grę Truth or Lies. Produkcja zmierzająca na Playstation 3, Xboxa 360 oraz Nintendo Wii ma być familijnym tytułem imprezowym dla maksymalnie ośmiu graczy. Polega ona na zadawaniu sobie trudnych pytań, na które domownicy albo przyjaciele mogą nie mieć ochoty odpowiadać zgodnie z prawdą.

Sama produkcja zawierać ma niewiarygodnie duży zestaw pytań pobudzających nasze szare komórki. Zaoferuje jednak także tryb „hot seat”, w którym gracze na zmianę mogą się pytać o cokolwiek. Co jednak jest takiego wyjątkowego w Truth or Lies? Gra zawiera ponoć opracowany przez THQ system „kalibracji głosu, który wykrywa poziom stresu w głosie gracza i ocenia czy mówił on prawdę czy też kłamał”. W chwili obecnej nie wiadomo niestety na jakiej zasadzie działa ten, nazwijmy go umownie, wariograf. THQ zdradza jedynie, że do zabawy będzie nam potrzebny bezprzewodowy mikrofon albo takie samo urządzenie podpinane do portu USB konsoli.

Gra trafi do sprzedaży jesienią tego roku. Spodziewamy się, że mniej więcej w tym okresie związki graczy „posypią się” jak liście z drzew. Nie pokazujcie więc tej wiadomości swoim partnerkom. Jeśli ją przeczytają, to pewnym jest, że za te kilka miesięcy dostaniecie nową grę. Chwilę później usłyszycie natomiast pytanie: „Czy ty mnie naprawdę kochasz”. Tak, oczywiście. Bzzzzz!!!.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here