Ich tytuł poznaliście przed chwilą. Baja trafić ma do sklepów w sierpniu tego roku. Grę będą mogli nabyć posiadacze Playstation 3, Xboxa 360 i pecetów. Tytuł ten koncentruje się na rajdach po bezdrożach. Wielbiciele elektronicznej rozrywki będą mogli usiąść za kółkiem potężnych truck’ów, łazików (buggies) czy mocarnych pojazdów z napędem na cztery koła. W sumie maszyn ma być ponad czterdzieści. Wśród trybów gry pojawiają się takie ciekawostki jak Hill Climb. Wydawca sprawdzi również naszą wytrzymałość. Niektóre trasy, a w zasadzie wyścigi trwały będą cztery godziny. Zrezygnowaliśmy z używania słowa „trasy”, gdyż nie będziemy ograniczeni niewidzialnymi ścianami. W trakcie bardzo długiego wyścigu można pojechać gdzie tylko dusza zapragnie.

W Baja pojawi się tryb sieciowy, w którym zmierzyć może się do dwunastu zawodników na raz. Na dużym telewizorze będziemy również mogli rozkoszować się trybem split-screen dla czterech zawodników. I to już wszystko co wiemy na temat tej produkcji. Oczywiście teraz zamierzamy wypatrywać jakichkolwiek nowych informacji na jej temat. Was zostawiamy z pierwszymi fotkami z gry. Znajdziecie je obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. znakomicie, czekałem na taką grę pod x360, do dziś pamiętam świetną off-road’ówkę 1NSANE na PC z 2001 roku, póki co nic nie przebiło grywalnością tamtego klasyka jak dla mnie. (w Motorstorm nie było mi dane zagrać) Czekam ze śliną na ustach ;)P. S. Mój pierwszy koment na V, moja skromna osoba wita wszystkich 🙂

  2. My też Cię witamy i mamy nadzieję, że to nie ostatni komentarz :)Swoją drogą tak zapowiadają te gry i zapowiadają a ja się pytam – gdzie do jasnej anielki jest Rallisport Challenge 3 – Microsoft gdzie jest kolejna część tego genialnego racera!!!??

  3. mam nadzieje że THQ nie odwali tym razem kaszany jak to zrobili przy okazji tytułu „Mx Vs ATV Untamed” bo ta gra to jedna z najgorszych, głownie pod względem wizualnym ale nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here