Czas ponownie rozpocząć motoryzacyjny festiwal! Ku uciesze fanów błota i wysokoprężnych silników, Motorstorm wraca na PS3 i powiem szczerze, nie rozczarowuje. Druga część tej świetnej samochodówki to, parafrazując pewnego znanego projektanta, gra większa, lepsza i bardziej badass, nawet z zapiętymi pasami! Nie każdemu musi się to podobać, ale Pacific Rift potrafi przyciągnąć uwagę – szczególnie, gdy pędzi się 200 km/h na krawędzi przerażającej przepaści.

Jeśli czekacie na naprawdę oryginalne i ciekawe gry to… na Boga, kupujcie je! Ja rozumiem, że tacy psychonauci nie byli w Polsce oficjalnie dostępni, ale od czego jest Internet? No, chyba, że chcecie, aby Tim Shafer rzucił branżę gier i już nigdy nie dał nam kolejnego Full Throttle.

Na szczęście jest wręcz przeciwnie – jak poinformował ostatnio słynny twórca przygodówek, jego studio pracuje nad zupełnie nową grą, która jest ponoć tak cudowna, że samemu Shaferowi łzy napływają do oczu, kiedy o niej pomyśli. Grunt to wierzyć we własne siły, a gdy już będziemy wiedzieć, co to za cudo – na pewno o tym poinformujemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here