Chcesz stać się pilotem z prawdziwego zdarzenia? Sprawdź grę USAF Pilot Training: Road to Thunderbirds...

Operation Flashpoint był tworzony z myślą o graczach on-lineowych. Miał być największym internetowym symulatorem pola walki. Bodajże pierwszą grą tego typu w której można było używać wielu typów militarnych pojazdów, od jeepów, przez ciężarówki, a na helikopterach i odrzutowcach kończąc. Nie do końca założenia programistów zostały spełnione.

Operation Flashpoint okazała się świetną grą w trybie singleplayer. Jej innowacyjność i dopracowanie docenia wielu graczy, i to nawet po pięciu latach od premiery. Dla studia Bohemia to niemały sukces, zarówno zawodowy jak i emocjonalny, gdyż obchodzą oni właśnie piątą rocznicę wydania Operation Flashpoint, przy łącznej sumie miliona sprzedanych kopii. Gratulujemy!

To jednak nie koniec! Twórcy legendarnego OF?a zaangażowali się super tajny projekt VBS, za którym stoją również spece z Pentagonu. Jest on symulatorem treningowym, przeznaczonym dla armii amerykańskiej. Na pierwszy kwartał 2007 zapowiedziana jest premiera części drugiej.

I to nadal nie koniec, gdyż prosto z Czech dochodzą do nas kolejne wiadomości o nowej grze Armed Assault. Nowy tytuł kontynuować ma sukces Operacji, dawać graczom niecodzienne doznania rodem z pola walki i przenosić całą ideę serii OF w nowe, współczesne realia.

Odprawa:

  • Powierzchnia walki w AA: 400 kilometrów kwadratowych.
  • Warunki pogodowe: zmienne.
  • Cywile: uwaga ? dzikie zwierzęta oraz niegroźni cywile.
  • Kampania: tryb jednoosobowy z fabułą.
  • Jednostki multiplayer: ponad 100 żołnierzy jednocześnie.
  • Zmienność map: edytor z prostą kreacją modów .
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here