Współpracują przy niej trzy bardzo znane osoby. Pierwsza z nich to wspomniany już twórca postaci Spawna Todd McFarlane. Zapewne będzie on odpowiadał za oprawę graficzną tego tytułu. Dołącza do niego R.A. Salvatore, który zapewne znany jest wielbicielom książek fantasy osadzonych w świecie Forgotten Realms. W tym przypadku można być pewnym, że odpowiadał będzie za warstwę fabularną tej pozycji.

Ostatnim z „Wielkiej Trójki” jest Curt Schiling. Teraz zapewne na chwilę się zatrzymaliście i dumacie któż to taki. Człowiek ten jest miotającym w drużynie baseballa Boston Red Sox. On zajmie się finansowaniem całego projektu. Schilling jest jednocześnie twórcą studia, które stworzy grę – 38 Studios.

W tej chwili nie znamy nawet tytułu tej produkcji. Nie wiemy również na jakie zmierza platformy i kiedy pojawi się na rynku. Możemy jedynie podać dwie interesujące was informacje. Pierwsza – gra będzie osadzona w klimatach fantasy. Druga – więcej informacji na jej temat poznamy w trakcie amerykańskiego konwentu Comic-Con. Jak zwykle zostańcie z nami, by wkrótce przeczytać więcej na temat tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Uuu, ciekawa mieszanka. Obu panów bardzo lubię. Ale przyznam, że mam pewne obawy co do efektów pracy. Salvatore faktycznie ma spory potencjał do stworzenia ciekawej fabuły (co potwierdza seria historii mrocznego elfa Dritzz’a Do’Urdena w uniwersum FR), ale charakter gry (MMO) może mu to nieco utrudnić. Wszak gry tego typu są specyficzne (jeśli chodzi o konstrukcję fabularną). Myślę, że lepiej sprawdziłby się przy tworzeniu typowego cRPGa. No ale może się mylę. . . Oby 🙂

  2. Buueeeeeerk! Tylko nie Salvatore! Nie zebym mial jakies uwagi co do jego tworczosci, bo najzywczajniej ja, kolokwialnie mowiac, olewam, ale jego wspolpraca przy tym projekcie zapewne oznacza, ze znajda sie w konstrukcji swiata jakies nalecialosci z Dungeons and Dragons, co napawa mnie raczej sceptycyzmem ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here