Wczoraj na Valhalli mogliście zobaczyć jak Indiana Jones w spódnicy (a raczej króciutkich spodenkach) szuka największego skarbu Meksyku – przepysznego, ostrego burrito z bezwietrzną fasolą. Dziś natomiast zdradzamy jakie wymagania sprzętowe ma Tomb Raider Underworld. Zanim do nich przejdziemy dodamy tylko, że już dziś w sieci powinno na nas czekać demo tego tytułu. Ma się w nim znaleźć kawałek planszy, w której Lara szuka skarbów w Tajlandii. Kiedy tylko będzie można je pobrać doniesiemy o tym fakcie w osobnym newsie. A teraz przejrzyjcie minimalne wymagania gry i zalecany sprzęt, na którym powinniśmy ją uruchamiać.

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows XP/Vista
Procesor: Intel Pentium 4 (3GHz +) albo AMD Athlon (2.5GHz +)
RAM: 1GB (Windows XP) 2GB (Windows Vista)
Karta graficzna: GeForce z serii 6xxx (albo lepszy) lub ATI 1800XT (albo lepszy)
Twardy dysk: 8GB wolnego miejsca

Zalecana konfiguracja:

OS: Windows XP/Vista
Procesor: Intel Core 2 Duo (2,2GHz) albo Athlon 64 X2 4400+
RAM: 2GB
Karta graficzna: GeForce 9800GTX albo ATI HD4800 (albo lepsze)
Twardy dysk: 8GB wolnego miejsca

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. ehh już wychodzą gry w których na maksa nie pogram;/ nie lubię tego. . . Jestem estetykiem jeśli chodzi o gry. Musi być na fulla z przynajmniej 40 fpsami:P Może z czasem przyjdzie kasa na kartę.

  2. hm. . wie ktoś może czy pójdzie mi ta gierka? mam mieszane uczucie co do mojego sprzętu. . . Athlon X2 4200+ 1gb ram 400mhz (. . . ) Gf 7900 gt256/256 proszę o odp. pozdrawiam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here