Na tytułowe pytanie nie potrafimy jeszcze odpowiedzieć. Wiemy natomiast, że nowi (ok względnie nowi) twórcy serii zamierzają zatrudnić fachowca na stanowisko lead designer. Człowiek ten ma się zająć „efektywnym tworzeniem i prowadzeniem wizji gry multiplayer i związanych z nią pracy przy nowym tytule AAA”. Po przełożeniu z języka angielskiego brzmi to dość dziwnie, ale generalnie chodzi o to, że studio Crystal Dynamics tworzy nową wysokobudżetową grę, w której zamierza umieścić tryb multiplayer. Poszukiwany człowiek powinien się znać na pracy z Playstation 3 i Xboxem 360.

Dlaczego więc ma nią być kolejna odsłona Tomb Raider? Ponieważ jak donoszą nasi koledzy z Eurogamera, od 2003 roku Crystal Dynamics nie stworzyło żadnej innej gry. Czyżby więc kolejne elektroniczne przygody panny Croft miały nas zaskoczyć trybem multiplayer? Poczekamy, zobaczymy. Póki co heroina prawdopodobnie stanie się patronką ulicy w Zjednoczonym Królestwie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Mam nadzieję że to będzie tylko co-op, bo np. deathmatch w Tomb Raider . . . no nie wiem. Choć z drugiej strony w dzisiejszych czasach nic nie jest już pewne (może chodzi o inną grę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here