2K Sports ujawniło dziś, że trzecia część gry zmierza na Xboxa 360 i Playstation 3. Jej datę premiery ustalono na wiosnę przyszłego roku. Jedną z nowości, które ujrzymy w tym tytule będą dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne, które mogą nawet doprowadzić do wstrzymania spotkania. Wiemy również, że tym razem będziemy mieli ogromny wpływ na wygląd swojego zawodnika.

Według zapowiedzi w tytule tym znajdą się specjalne suwaki (jak w drugich simsach) pozwalające nam zmieniać w praktycznie dowolny sposób sylwetkę sterowanej przez nas postaci. Będziemy mieli nawet możliwość ozdabiania jej tatuażami czy nałożenia makijażu na naszą wirtualną twarz. Póki co nie wiemy nic więcej. Spodziewajcie się jednak kolejnych wieści na temat tej pozycji na łamach Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. super wiadomosc, miejmy nadzieje, ze wezmą sie za njwazniejsze aspekty gry, czyli realizm, bo oprawa juz w dwójce była na przyzwoitym poziomie. Nie ukrywam, że zakupienie licencji na turnieje i w miare aktualną liste zawodników byłoby miłe. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here