Autorem tej mini-gry jest Jenova Chen. Stworzył ją na potrzeby swojej pracy magisterskiej. Miała uwypuklić część mówiącą o dynamicznej zmianie poziomu trudności gier. Teraz tytuł ten ma szansę stać się tym, czym Geometry Wars Evolved jest dla Xbox Live Arcade.

Jego zasady przypominają lubianego „węża”. Gracz kieruje rodzajem ameby zjadającej mniejsze organizmy. Każdy skonsumowany przeciwnik powiększa naszego podopiecznego. Jest też największą nadzieją na zainteresowanie graczy możliwoścami, usługi sieciowej oferowanej przez Playstation 3. Teraz, sami możecie ocenić czy ma on szansę stać się równie uzależniającym przeżyciem co małe dzieło Bizarre Creations. Przed wami trailer Fl0w oraz darmowa zajawka wersji pecetowej (tytuł ten tworzony był z myślą o komputerach osobistych). Czy ma on szansę pokazać moc drzemiącą w Playstation Network? Popatrzcie, zagrajcie i dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. w miarę ładne i klimatyczne (nie wiem jaki to klimat ale jakiś jest :)), ale właściwie co to jest? :)wyhodowałem sobie takie coś, a potem już zaąłem się innymi rzeczami. . . http://img405. imageshack. us/img405/5650/flowzyjatka1ai6. jpg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here