W nowym trailerze, którzy zadebiutował w serwisie Gamevideos.com, powracają postacie znane już z Vice City. Nic dziwnego – nowa gra Rockstar Leeds stanowi prequel, a więc opowiada losy bohaterów sprzed wydarzeń w grze „głównej”.

Po serii opóźnień, o których informował developer, tytuł ma się ukazać pod koniec października i na początku listopada, w zależności od terytorium.

W grze pojawią się niektórzy aktorzy, którzy udzielali głosu w innych grach z serii, w tym Gary Busey. Vic Vance, protagonista, to dość standardowa postać – musi zbudować kryminalne imperium, by przeżyć. Jako były wojskowy posiada umiejętności i chęć zemsty na świecie w ogóle. Twórcy zapowiadają, że skupią się głównie na nowych postaciach, których gracze nie znają. Wiadomo jednak, że powrócą m.in. Lance Vance, tym razem… uzależniony od narkotyków.

Rockstar planuje też umieścić w grze wszystkie elementy, które składały się na sukces poprzedniczek – zarówno od strony mechaniki gry (maszyny latające i pływające) jak i samej grywalności (rozbudowany moduł tworzenia i kontroli przestępczego imperium). Wszystko to opakowane w 70 misji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here