INFORMACJA PRASOWA

Już teraz stworzysz własne tatuaże, plakaty, umieścisz swoje zdjęcia w oryginalnym komiksie o Transformersach. To prawdziwa gratka dla fanów Hitu Michaela Baya Transformers.

Transformers: Centrum Zabawy wydane zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i przystępnej cenie 29,90 złotych. Bliższe informacje na temat dokładnej daty premiery ujawnione zostaną już wkrótce.

Transformers: Centrum Zabawy to:

Oficjalna licencja kinowego hitu Michaela Baya – Transformers.
Program w którym stworzysz własne plakaty, kalendarze, ulotki, pocztówki, zaproszenia, zakładki i ramki na zdjęcia.
Zobacz jak wygląda Twoje zdjęcie w oryginalnym komiksie o Transformersach!
Wspaniała zabawa w młodego projektanta. Tatuaże, tapety na pulpit i koszulki z ulubionymi robotami zrobisz samodzielnie.
Zagraj w układankę Autobotów czy Transformersowe Sudoku.
Ułóż pasjansa i weź udział w quizie.
Dowiedz się więcej o Transformersach i obejrzyj najnowsze trailery filmowe.

OPIS GRY:

Uwolnij swoją kreatywność z programem Transformers: Centrum zabawy! Dzięki niemu stworzysz fantastyczne motywy i wydruki, prosto z kinowego hitu Transformers Michaela Baya! Zaprojektuj własne plakaty, kalendarze, komiksy, pocztówki i zawieszki na drzwi – oraz wiele więcej! Zostań bohaterem komiksu o Transformersach, odblokuj tajne kody i baw się dobrze. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika z Transformers: Centrum zabawy dadzą sobie radę nawet niedoświadczeni użytkownicy komputerów – na przykład Twoi rodzice!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here