W najnowszej grze o przygodach Spider-Mana od Activision, a raczej Activision Blizzarda pojawi się gwiazda serialu Battlestar Galactica (Cylon numer 6). Tricia Helfer “wcieli się” w postać Felicii Hardy vel. Czarnej Kotki (Black Cat). Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo w którym aktorka opowiada o pracy nad grą. W grze Spider-Man: Web of Shadows wcielamy się oczywiście w tytułowego bohatera uniwersum Marvela. Tym razem Nowy Jork został zaatakowany przez nieznany wirus zamieniający mieszkańców w krwiożercze symbionty. Tylko Peter Parker skryty za maską Człowieka Pająka jest w stanie uratować mieszkańców Nowego Jorku. Twórcy obiecują ogromny, otwarty świat do zwiedzania, świetną oprawę graficzną oraz znanych z komiksu przeciwników, którzy staną na drodze naszego bohatera.

Spider-Man: Web of Shadows pojawi się na platformach: Xbox 360, Playstation 3 i Nintendo Wii. Także posiadacze pecetów i przenośnego DS’a będą mogli cieszyć się przygodami pajęczaka. Zapraszamy także do dzisiejszej galerii gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Spodziewałem się czegoś lepszego. . przynajmniej od strony graficznej, bo jak na te czasy ta grafika wygląda blado. Część pierwsza przygód pajączka była najlepsza (moim zdaniem).

  2. Pierwsza część była dość klimatyczna, a potem po prostu przebiegnij się i załatw wszystkich. Co do filmiku to strasznie słodzi. . . nie przekonuje mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here