Pojawiła się łatka do Mercenaries 2: World in Flames w wersji na PlayStation 3. Aktualizacja została opatrzona numerkiem 1.02. Celem jej wydania było właśnie dodanie do gry Trofeów, czyli odpowiednika Xboksowych Osiągnięć.

Patch 1.02 dodaje do Mercs 2 czterdzieści różnych Trophies. Dwadzieścia cztery z nich mają status brązowych, jedenaście jest srebrnych, a kolejnym pięciu nadano rangę złotych. Ostatnie – platynowe – zdobyć można przez odblokowanie pozostałych. Niestety, wcale nie będzie to takie łatwe, bowiem gra nie zapamiętuje naszych dotychczasowych wyczynów. Także nawet, jeśli spełniliśmy wymagania danych Trofeów, to i tak po pobraniu łatki będziemy musieli dokonać tego jeszcze raz.

Jeśli zaś nie macie konsoli Sony lub po prostu w tego typu produkcje wolicie grać na PC-cie i nie interesują Was Trophies, powinniście zapoznać się z recenzją Mercenaries 2 na komputery osobiste, autorstwa Bartosza Kotarby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. miliony posiadacz tej konsoli

    połknęło Wam y ;)co do artykułu to chyba lepiej późno niż wcale. Widzę że PS3 w końcu się rozkręca . . .

  2. Osobiście już od pewnego czasu jestem pochłonięty zdobywaniem trofeów. Jako, iż dawniej byłem posiadaczem konkurencyjnego next-gena, mogę stwierdzić, iż obie usługi różnią się w stosunku do siebie w bardzo niewielkim stopniu. Jak na razie jedyną przeszkodą w zdobywaniu trofeów jest właśnie ich brak kompatybilności ze stanami gry zapisanymi prze pobraniem odpowiedniej aktualizacji. Myślę jednak, że z czasem (podobno wszystkie nowe produkcje od roku 2009) trofea w grach na PLAYSTATION 3 staną się standardem, tak jak jest to w przypadku konsoli XBOX 360. Początki zawsze są trudne 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here