INFORMACJA PRASOWA

Produkcja studia Nikita, jednego z największych wschodnich producentów gier, to ciekawe spojrzenie na branżę transportową, a konkretnie transport drogowy ciężarówkami. Truck Tycoon wydane zostało w polskiej wersji językowej z napisami i cenie 59,90 złotych.

Przypomnijmy, że gra uzyskała oficjalny patronat vortalu miłośników ciężarówek – HardTruckSite. HardTruckSite nie jest stroną wyłącznie o grach – to przede wszystkim strona, która zrzesza wszystkich fanatyków „powyżej czterech kółek”. Można dowiedzieć się tam wielu cennych informacji o ciężarówkach i tematyce pochodnej oraz połknąć bakcyla kierowcy kilkunastotonowej maszyny drogowej.

Truck Tycoon to:

30 interaktywnych map, odtworzonych w pełnym 3D.
3 poziomy rozwoju biura.
Interakcje z bankami.
Podpisywanie kontraktów.
Zatrudnianie i zwalnianie pracowników.
Kupowanie i sprzedawanie ciężarówek.
Ponad 100 modeli pojazdów plus wozy do zadań specjalnych.
Dodatkowe premie za wykonanie zadań.

OPIS GRY:

Truck Tycoon to symulacja ekonomiczna, w której masz okazję sprawdzić swoje zdolności menedżerskie. Wciel się w postać właściciela firmy przewozowej, negocjuj kontrakty, kontaktuj się z klientami i przydzielaj kierowców do poszczególnych zadań. Musisz także mieć oko na takie sprawy jak zatrudnianie pracowników, zakup nowych pojazdów i finanse. Na pewno nie pomoże ci konkurencja ze strony innych przewoźników, którzy tylko czekają, aby wyprzeć twoją firmę z rynku. Świat Truck Tycoon przedstawiony został w pełnym 3D, w którym odtworzono różnorodne lokacje, zmiany pór roku oraz efekty pogodowe. Tylko w Truck Tycoon masz szansę stworzyć własne imperium przewozowe!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here