INFORMACJA PRASOWA

Produkcja studia Nikita, jednego z największych wschodnich producentów gier, to ciekawe spojrzenie na branżę transportową, a konkretnie transport drogowy ciężarówkami. Truck Tycoon wydane zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i cenie – 59,90 złotych.

Truck Tycoon to:

Dopracowany interfejs użytkownika.
30 interaktywnych map, odtworzonych w pełnym 3D.
3 poziomy rozwoju biura.
Interakcje z bankami.
Podpisywanie kontraktów.
Zatrudnianie i zwalnianie pracowników.
Kupowanie i sprzedawanie ciężarówek.
Ponad 100 modeli pojazdów plus wozy do zadań specjalnych.
Dodatkowe premie za wykonanie zadań.

OPIS GRY:

Truck Tycoon to symulacja ekonomiczna, w której masz okazję sprawdzić swoje zdolności menedżerskie. Wciel się w postać właściciela firmy przewozowej, negocjuj kontrakty, kontaktuj się z klientami i przydzielaj kierowców do poszczególnych zadań. Musisz także mieć oko na takie sprawy jak zatrudnianie pracowników, zakup nowych pojazdów i finanse. Na pewno nie pomoże ci konkurencja ze strony innych przewoźników, którzy tylko czekają, aby wyprzeć twoją firmę z rynku. Świat Truck Tycoon przedstawiony został w pełnym 3D, w którym odtworzono różnorodne lokacje, zmiany pór roku oraz efekty pogodowe. Tylko w Truck Tycoon masz szansę stworzyć własne imperium przewozowe!

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3373
– Strona oficjalna: http://int.games.1c.ru/freight_tycoon/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=3373

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Miałem okazję zagrać w wersję EN. Jak lubię różnej maści tycoony, to ta gra mnie rozczarowała. To miało być takie „18 wheels. . . . . ” w wersji menadżerskiej, ale jakoś im nie wyszło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here