Posiadacze pecetowej kopii największego hitu tego roku – Modern Warfare 2 – „rozpruli” już grę i teraz pokazują jak dużo rzeczy można w niej zmienić…i znaleźć. Jeden z bardziej zdolnych fanów elektronicznej rozrywki odnalazł w dziele Inifnity Ward trzy tryby gry sieciowej, których nie znajdziemy w jego ostatecznej wersji. Są nimi Global Thermonuclear War (zdobądź i zdetonuj atomówkę), One Flag CTF (zgarnij flagę i odnieś ją do swojej bazy) oraz VIP (ochraniaj/eliminuj bardzo ważne osoby).

Co ciekawe parę minut zabawy w konsoli gry pozwoli nam przetestować wymienione przed chwilą rodzaje zabawy. Jeśli chcecie je sprawdzić, to ostrzegamy, że robicie to na własną odpowiedzialność. W tej części sieci dowiecie się co trzeba zrobić, by rozpocząć chociażby wirtualną wojnę nuklearną.

Serwisy branżowe już od paru godzin żyją plotkami na temat trzech nowych trybów gry. Niektórzy twierdzą, że jest to DLC umieszczone na płycie z Modern Warfare 2, które odblokujemy po kupieniu odpowiedniego mikrododatku (których oficjalnie jeszcze nie zapowiedziano). Inni internauci twierdzą natomiast, że te rodzaje zabawy zostały po prostu odrzucone przez Infinity Ward, ale firma nie usunęła kawałków kodu umożliwiających ich uruchomienie. Jak jest w rzeczywistości? Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here