Wciąż nie wiemy czy Pacific Rift będzie aż tak dużym i niespodziewanym hitem jak pierwsza odsłona gry Motorstorm. Pewne jest natomiast, że zobaczymy w nim kilka ciekawych nowości. Jedną z nich jest czas spędzony w powietrzu przez nasze pojazdy. Przedstawiciel Evolution Studios (Paul Hollywood) zdradził, że hopki w tegorocznym pozwolą nam przelecieć nawet nad 20% dowolnej trasy. Wielbiciele skoków i latających na niebie stalowych kolosów powinni więc być zadowoleni. My przypominamy, że premierę Motorstorm Pacific Rift wyznaczono na jesień tego roku. Grę zobaczymy tylko i wyłącznie na konsoli Playstation 3. Pod treścią newsa umieściliśmy trzy najnowsze materiały filmowe z tej produkcji. Przejrzyjcie je już teraz.

Monster Truck gameplay

Dirt truck gameplay

Dirt bike gameplay

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. graficznie jest znacznie lepiej niż w pierwszym Motorstormie. Mam nadzieję że będzie też więcej aut no i tras; w pierwszej części tereny do jazdy raziły trochę pustkowiem, teraz jest lepiej, bardziej zielono, więcej obiektów. Myślę że w tym segmencie gier ten tytuł pozostanie bez wątpienia hitem. Czekamy na jesień więc ;D

  2. hmmm. . . nie wiem dlaczego. . . ale po zdj. i filmików z gry wydaję mi się, że Pacific Rift ma jakąś brzydszą grafikę niż jedynka. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here