Znów przygotowaliśmy dla was trzy pliki wideo z nadchodzących gier. Tym razem jednak są to produkcje z jednej stajni – Electronic Arts. Amerykański gigant pokazuje nam między innymi materiał filmowy z sieciowego Need for Speed, który to tytuł zapowiadaliśmy jakiś czas temu. Tego pliku wideo nie będziemy komentowali. Jest króciutki, więc liczmy na to, że sami napiszecie parę słów na temat tej produkcji.

O wiele dłuższy jest natomiast materiał z Red Alert 3: Powstanie. Z tego klipu dowiemy się kilku ciekawych rzeczy na temat nowych kampanii i jednostek umieszczonych w tej produkcji. Nam podobał się samolot, który w kilkanaście sekund zrówna z ziemią każdą bazę wroga, w której nie ma odpowiedniej obrony przeciwlotniczej.

Ostatni klip pochodzi z drugiej części Ojca Chrzestnego. Jest to rozwinięta wersja pliku, który pokazywaliśmy wam jakiś czas temu. Materiał filmowy objaśnia dlaczego i kiedy powinniśmy przejmować różnego rodzaju ważne lokacje.

Mamy nadzieję, że spodobają wam się te trzy wideo nowości. Rzućcie na nie okiem, a my zajmiemy się wypatrywaniem kolejnych ciekawostek ze świata elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here