Propaganda Games i Touchstone oficjalnie poinformowali, że najnowsza część Turoka pojawi się na komputerach osobistych. Zobaczymy ją jednak dopiero na wiosnę przyszłego roku. Na „blaszaki” trafi więc kilka chwil po premierze wersji konsolowych. Te mają trafić do sklepów już ósmego lutego. W tej chwili nie wiemy jeszcze czy do uruchomienia gry będzie potrzebny Windows Vista i czy Turok skorzysta z pełnego potencjału DirectX 10. Podejrzewamy jednak, że będzie on przynajmniej go obsługiwał. Screnshoty i materiały filmowe z tej produkcji wyglądają całkiem dobrze. Pecetowcy mają więc powody do zacierania rąk ze szczęścia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Fajnie bedzie powrocic do starych czasow gdy gralo sie w Turoka na 3Dfx 😛 . Pamietam kumple przychodzili wtedy do mnie po podziwiac moc akceleratora ktory byl nowinka technologiczna :DFajnie bedzie znow po biegac za dinozaurami .

  2. Oj tak, Turoka (aka Buroka :D) wspominam bardzo miło. Te jego astronomiczne wymagania, niesamowite 3D i mgła zakrywająca wszystko wokół (bynajmniej nie ze wzgledów na klimat ;)).

  3. O nie, Turok to byla taka beznadzieja, ze glowa mala. Kazda godzine zmarnowana z ta gra oplakuje do dzis. . . Wszechobecna nuda i jeszcze raz nuda. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here