Disney Interactive poinformował dziś prasę, że wielkiego powrotu Turoka nie doczekamy się w tym roku kalendarzowym. Według pierwotnych planów tytuł ten miał się ukazać jesienią tego roku. Zobaczymy go jednak dopiero w lutym. Wtedy to na dinozaury zapolują posiadacze Xboxów 360 oraz Playstation 3. Studio Propaganda Games stwierdziło, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na dopieszczenie wszystkich elementów tej, działającej na Unreal Engine 3 gry. Jak zwykle w takich przypadkach za komentarz może posłużyć jedno słowo. Czekamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. znowu opóźnienie gta4 conan a teraz turok ciekawe jak będzie następna opuzniona fajna gra co sie ciekawie zapowiada ja stawiam na Enemy Territory: Quake Wars

  2. lepiej niech to opóźnia i zrobią wszystko jak należy jakbyśmy mieli dostać teraz jakąś nędze, taka totalna padake jak większości gier startowych na obu konsolach.

    • lepiej niech to opóźnia i zrobią wszystko jak należy jakbyśmy mieli dostać teraz jakąś nędze, taka totalna padake jak większości gier startowych na obu konsolach.

      Mozesz podac jakies przyklady tych padak? Bo mysle i mysle i domyslic sie nie moge za zadne skarby o ktore gry startowe Ci chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here