Mania twittowania trwa. Przed weekendem informowaliśmy o planach wprowadzenia obsługi Twittera do Champions Online, a już możemy donieść o jej dodaniu do World of Wacraft. Jeżeli zawsze marzyliście o dodaniu notki „Got killed by a mad dwarf”, ale nie mogliście sobie pozwolić na zminimalizowanie klienta do gry i wejścia na popularny serwis mikroblogowy, mamy dla Was rozwiązanie. Oto powstała aplikacja o wdzięcznej nazwie TweetCraft.

Program pozwala m.in. na wysyłanie i odbieranie notek wewnątrz interfejsu WoW. Możliwe jest też tworzenie kolejki wpisów i ich wysyłanie w dogodnym dla siebie momencie, wgrywanie zrzutów ekranu do TwitPic czy też automatyczne dodawanie „tweetów” po zalogowaniu, zmianie lokacji lub zdobyciu osiągnięcia.

Stronę projektu można znaleźć w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nie mam już czasu pisać komentów (szkoda!!!), ale teraz nie mogę się powstrzymać. Nie macie dziwnego „odczucia” po tym newsie? Gramy w grę, możemy w niej pisać do portalu społecznościowego. Jeszcze trochę – puścimy maila, odbierzemy telefon. Technika pójdzie w przód – dojdzie pełnoprawna komunikacja głosowa i inne zaawansowane rozwiązania (rysowanie „pomidorem” już jest). A dalej?Co?Nie będzie różnicy – czy gramy, czy pracujemy. Wszystko w jednym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here