W wywiadzie dla magazynu PC Zone Joe Halper, założyciel studia Kaos, opowiedział o swojej najnowszej grze, Frontlines: Fuel of War, która ma być mieszanką „Battlefield 2 i akcji z Call of Duty”. Nowa gra akcji z perspektywą z pierwszej osoby ma być przeznaczona do gry w sieci, ale nie tylko.

„Ludzie kojarzą nas z grami wieloosobowymi i tego od nas oczekują. Mimo to tryb dla jednego gracza jest dla nas bardzo ważny. Nie chcieliśmy stworzyć pojedynku z botami. Gracz będzie miał wolność wyboru – jedno zadanie będzie mógł rozwiązać jako snajper, cekaemista lub kierowca czołgu” – powiedział Halper.

Kaos Studio planuje również implementację oczekiwanej przez graczy możliwości niszczenia otoczenia.

„Nie mogliśmy dać graczom możliwości niszczenia wszystkiego, bo to szybko stałoby się nudne. U nas niszczenie to element strategii. Możesz wybić dziurę w murze lub zniszczyć most, by powstrzymać wroga. Na pewno jednak nie zburzysz całego miasta” – powiedział szef projektu, pytany o nowy element rozgrywki.

Gra ma się ukazać zarówno na PC, jak i konsole Xbox 360. „Kontrola może być trudna dla konsolarzy. Zastosowaliśmy jednak prosty interface, więc mam nadzieję, że nie będzie to problematyczne” – skomentował Joe Halper.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here