Nowa pozycja będzie pierwszym projektem nowopowstałej firmy Avatar Reality. Pracujący dla niej ludzie jak mało kto znają jednak świat elektronicznej rozrywki. Wśród nazwisk związanych z tym tytułem znajdziemy twórcę Tetrisa, Alexeya Pajitnova oraz byłego prezesa amerykańskiego oddziału Nintendo, Minoru Arakawa.

Jedyne informacje dotyczące tego produktu pochodzą z niewielkiej notatki udostępnionej prasie. Nie posiadający jeszcze tytułu projekt jest w niej opisany w następujący sposób „Akcja gry przeniesie nas na terraformowanego Marsa. Nowy tytuł MMVW (strzelamy, iż akronim ten oznacza Massively Multiplayer Virtual World Przyp. Red.) od Avatar Reality pozwoli graczom przeżyć wirtualne życie poprzez stworzenie spersonalizowanych postaci, lub awatarów w pięknym środowisku”. Notatka, dyplomatycznie mówiąc, niewiele wyjaśnia. Możemy się jedynie spodziewać naprawdę „pięknego środowiska” gdyż autorzy gry wykupili licencję na używanie silnika CryEngine2. Tego samego, który zostanie użyty w grze Crysis.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. nie doczytales albo nie zauwazyles w tekscie – Mars w grze jest w trakcie albo po terraformowaniu, mozna wiec przypuszczac ze sa i drzewka i ptaszki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here