Twórcy Dead Space 2 pracują w pocie czoła nad wprowadzeniem poprawki w wersji na komputery PC dzięki której będzie możliwa zmiana przypisanych przycisków. A wszystko to dzięki petycji założonej w Internecie przez fana gry, Garetha Garratta. Gareth cierpi na porażenie mózgowe, uwielbia gry wideo i był bardzo rozczarowany, że nie może przypisać komendy „do przodu” przyciskowi myszki. Petycję w kilka dni podpisało grubo ponad 20 tysięcy graczy.

Steve Papoutsis z Visceral Games zapewnia, że cała ekipa odpowiedzialna za Dead Space 2 zakasała rękawy i pracuje nad poprawką, która z pewnością zadowoli Garetha, a przy okazji naprawi też inne drobne błędy gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Twórcy Dead Space 2 pracują w pocie czoła nad wprowadzeniem poprawki w wersji na komputery PC dzięki której będzie możliwa zmiana przypisanych przycisków„Az sie lezka w oku kreci. . . ale zaraz zaraz, czy to nie powinno byc juz w standardzie?Czy tylko ja odnosze takie wrazenie, ze tworcy DS2 nie ruszyliby palcem gdyby nie ten biedny i chory chlopak? Wiadomo przeciez, ze najlepszy biznes to biznes ugrany na poszkodowanych przez zycie ludzi. A wiec zrobmy patch i wszyscy nas pokochaja. Ciekawe czy gdybym ja napisal petycje o mozliwosc podlaczenia opiekacza jako kontrolera i uzbieral 2mln podpisow, to czy wysluchaliby swego ludu :-).

  2. Szkoda, że chłopak nie wystosował takiej petycje dla gry Blur. Całą grę przeszedłem grając skrzyżowanymi rękoma (byłem zdesperowany – chciałem jakiejś nowej samochodówki i już ;}}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here