Niezależnie od tego która odpowiedź jest prawidłowa liczy się to, że będą wspierali swoje najnowsze wyścigi już po ich wydaniu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Burnout Paradise otrzyma kolejne cztery dodatki. Dziś na łamach oficjalnego bloga Playstation znaleźliśmy wpis mówiący o tym, że i posiadacze kopii Pacific Rift przetestują przynajmniej kilka solidnych mikrododatków. Póki co nie wiemy jeszcze nic konkretnego na ich temat. Twórcy gry przyznali jednak, że czeka na nas mnóstwo nowych atrakcji, które powinniśmy otrzymywać co tydzień. Duża część tychże będzie rozpowszechniana za darmo (wynika z tego, że nie wszystkie mikrododatki trafią w nasze ręce bez konieczności wydawania na nie pieniędzy). Pierwsze rozszerzenia zostaną prawdopodobnie wydane już na początku stycznia. Wszystkiego co warto wiedzieć na ich temat dowiecie się oczywiście na Valhalli. Zostańcie z nami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mam tylko nadzieję, ze płatne dodatki nie będą typu „wieksza ilość boosta” czy „1. 5x szybszy samochód bez usuwania nitro”. To by było nieuczciwe względem reszty graczy. Miło przynajmniej, że ktoś zauważył genialną postawę Criterion- tylko paść na ziemię i bić pokłony dla nich, że jeszcze szanują graczy!

  2. Mi sie giera podoba. . . fajne poczucie szybkości co najbardziej cenie w ścigankach i extra poczucie nieważkości i satysfakcji jak masakruje monster truckiem małego motocyklistę na moje rewela. a split screen to już w ogóle extra !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here