Jednym z największych minusów, a zarazem rzeczą, której domagali się praktycznie wszyscy wielbiciele gry Warhammer 40K, było wprowadzenie do nowej odsłony Dawn of War, nieobecnych w pierwszej części Tyranidów. Nie dodano ich nawet w żadnym z trzech wydanych dodatków do tego tytułu. Wczoraj wieczorem studio Relic podało jednak informację, na którą wszyscy czekaliśmy.

W drugiej części bardzo dobrej strategii czasu rzeczywistego nareszcie zobaczymy krwiożercze bestie z kosmosu. Twórcy Dawn of War 2 stwierdzili, że dopiero silnik Essence 2.0 sprawił, że mieli oni możliwość wprowadzenia tej rasy do gry, tak by doskonale oddawała to, kim są Tyranidzi – maszynami do zabijania. Zapewne już dziś gracze na całym świecie zaczną się zastanawiać czy dzięki temu posunięciu strategia czasu rzeczywistego od Relic powalczy z zapowiedzianym jakiś czas temu StarCraft 2 ze studia Blizzard. Szczerze mówiąc na naszej liście życzeń Dawn of War 2 znalazł się o wiele wyżej niż SC2. Do premiery strategii czasu rzeczywistego, przenoszącej nas do świata WH 40K wciąż pozostało sporo czasu. Dobrze, że możemy chociaż przejrzeć nowy materiał filmowy z tej produkcji, a przy okazji pokazać wam dwie pierwsze fotki Tyranidów (za kilka chwil pojawią się obok tego newsa). Teraz jeszcze chcielibyśmy dowiedzieć się czym konkretnie jest gra Tales of Valor.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. ta gra zdecydowanie za mocno się świeci. Te błyszczące orki, blee. . . powinni to dopracować. Filmik ujdzie, trochę za bardzo A zabija B, C zabija B, D zabija C. . .

  2. skiller – jesli wg Ciebie tutaj – http://www.valhalla.pl/img.php?id=56500 to zielone, to metal, to nei mam więcej pytań. Zresztą kto poleruje na polysk zbroje? Ma być brudna, zakurzona, i pogięta. Filmiki można krecić inne. Nie powiedziałem jakie, tylko zauważyłem schemat marines zabija – dostaję od przeciwników. Tego masakruje marines, któr po chwili jest dekapitowany , by jego zabójca dostał kulke od innego marines. Generalnie walka nie jest prowadzona metodą cios za cios, a raczej na przestrzeni. i mała lekcja – minusów uzywamy gdy ktos łamie etykiete forum: obraża kogoś, spamuje, bluzga. Nie wtedy kiedy się z kimś nie zgadzamy. Wtedy pizemy komentarz, w którym niszczymy przeciwnika argumentami. Jasne? 🙂

  3. Co do lekcji minusów to dzięki 😉 Prawda, że orkowie błyszczą się jak psu jajca, ale oni uwielbiają polerować i dbać o swoje „splufwy”, marines uważają broń za świętą itd. No i przepraszam bo myślałem, że pokazano gameplay nidów, a tutaj tylko poszerzony trailer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here