Nawet po pobraniu czterech nowych, darmowych wyścigówek do Forza Motorsport 2, pozycja Turn 10 blednie przy liczbie rzuconej przez Sony-Polyphony. Na dodatek te tysiąc aut to dolna granica ustalona przez twórców Gran Turismo 5. Ich pełna lista ma być wypełniona około dziesięcioma tysiącami samochodów! Nie chcemy być w skórze osoby, która będzie ją publikowała na łamach jakiegokolwiek serwisu o grach.

Jak to jednak bywa w przypadku Sony firma chwali się niesamowitymi liczbami obok których uważny obserwator zobaczy maluteńką gwiazdkę. Ta gwiazdka tym razem odwołuje się do adnotacji mówiącej, że w pełnym produkcie, który trafi do sklepów znajdziemy „zaledwie” 340 pojazdów. Reszta ma być rozprowadzana na Playstation Network.

Zanim dobiją do liczby 10000 minie ładnych kilka lat, więc Gran Turismo 6 wyjdzie zapewne mniej więcej w tym samym czasie co Chińczycy wylądują na Marsie. Ehh nakręciliśmy się a japońska firma jak zwykle opowiada o tym co będzie w przyszłości…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że te 1000 aut to będą różne modele, a nie że wśród tego tysiąca znajdziemy 100 Nissanów Skylinów w rożnych kolorkach i edycjach:)

    • Mam nadzieję że te 1000 aut to będą różne modele, a nie że wśród tego tysiąca znajdziemy 100 Nissanów Skylinów w rożnych kolorkach i edycjach:)

      Wcale bym się nie zdziwił. 🙂 To normalna praktyka w japońskich grach. Zazwyczaj wygląda to tak, że w przypadku aut europejskich/amerykańskich masz po jednym modelu, a w przypadku japońskich – np. 9 „różnych” subaru, w tym takie kwiatki jak „2004 Subaru Impreza WRX STi MY04 Rev. D Solberg Edition”. ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here