Trzy shootery, które mieliśmy na myśli pisząc tytuł tego newsa to Brothers in Arms: Hell's Highway, Far Cry 2 i Haze. O opóźnieniu premiery tego ostatniego już pisaliśmy. Dziś Ubisoft w zasadzie jedynie potwierdził, że zobaczymy go na początku przyszłego roku. Następca całkiem dobrego Far Cry ma trafić do sklepów w marcu. Wtedy zapewne dowiemy się czy Crysis doczekał się solidnej konkurencji (jeśli chodzi o oprawę graficzną). Najsmutniejszą wiadomość zostawiliśmy jednak na sam koniec newsa. Od dziś każdy fan PS3 powinien mówić, że Ubisoft zatrudnia jedynie lamerów. „Eksperci” nie mogą dokończyć Hell's Highway na konsolę Sony. Według wstępnych informacji ta wersja gry spóźni się o cały miesiąc i do napędów PS3 trafi dopiero w marcu. Jeśli w tej materii nic się nie zmieni, to w lutym dostaną ją osoby grające na pecetach i Xboxach 360. Ktoś chyba rzucił klątwę na „najmocniejszego next-gena”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Może zacznijcie pisać newsy o wydanych na czas hitach na PS3, a nie o opóźnieniach? Do tego to chyba już przywykliśmy. A taki news o planowym wydaniu tytułu to dopiero gratka!

  • Może zacznijcie pisać newsy o wydanych na czas hitach na PS3, a nie o opóźnieniach? Do tego to chyba już przywykliśmy. A taki news o planowym wydaniu tytułu to dopiero gratka!

   nie ma takowych hitów na ps3 wydanych czasowo np: orange box spóźniony i sie do tego tnie, bioshock -przepraszam wiem ze ten temat boli 🙂 nie wspomnę o RSV i GRAW2 które wyszły kilka miechów po wersji xboxowej a niby produkowano na raz na 3 platformy 🙂

  • Może zacznijcie pisać newsy o wydanych na czas hitach na PS3, a nie o opóźnieniach? Do tego to chyba już przywykliśmy. A taki news o planowym wydaniu tytułu to dopiero gratka!

   tak czy inaczej, wiadomo o tym było juz dawno, że HAZE w styczniu, a BiB w marcu. Dziwny temn news jest. I nie mówię tutaj o tej stronie, ale ogólnie.

   wikingowa masoneria chce zniszczyc ps3. (oczywiscie za pieniadze od MS):>

 2. a to nie mialo czasem wyjść w marcu, bo z tego co wiem to już dawno o tym sie mówiło. Na Amazon juz miesiąc temu to wiedzieli: http://www.amazon.co.uk/Brother-Arms-Hells-Hig. . . 469&sr=8-4

  Amazon różne rzeczy mówi a potem zmienia daty premier. Nasze źródła doniosły o tym dziś. Nie my jedyni najwyraźniej jesteśmy „niedoinformowani” 😉

 3. tak czy inaczej, wiadomo o tym było juz dawno, że HAZE w styczniu, a BiB w marcu. Dziwny temn news jest. I nie mówię tutaj o tej stronie, ale ogólnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here