Na ich trop wpadły osoby przeglądające zestawienie finansów za trzeci kwartał tego roku fiskalnego francuskiego wydawcy. W dokumencie tym można znaleźć zapowiedź kilku pozycji, które zobaczymy w tym i przyszłym roku. Wśród nich pojawiają się przedstawiciele już znanych serii.

Wkrótce doczekamy się nowych odsłon Prince of Persia, Splinter Cell, Brothers in Arms, Far Cry i Anno. W przypadku Splinter Cell, Far Cry i Brothers in Arms może jednak chodzić o znane nam Conviction, Hell's Highway i Far Cry 2. To jednak jeszcze nie koniec.

Część gier, które Ubisoft wyda, to zupełne nowości. O paru (EndWar, Haze) wiemy już sporo. Nie słyszeliśmy natomiast nic na temat snowboardowego Shaun White (podtytuł nieznany). Praktycznie nic nie wiemy również o symulatorze walk powietrznych, sygnowanym nazwiskiem Clancy (pisaliśmy o nim we wrześniu). Prawie zapomnieliśmy. Częściowo rozwiązała się zagadka Haze. Tytuł ten zalicza kolejny poślizg. Najwcześniej zobaczymy go w sklepach w maju a i ta data premiery, to nic pewnego. Postanowiliśmy jednak nie komentować tego bo strasznie ucieszył nas ten nowy snowboard.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Pamiętam newsa o tym, że Prince ma mieć jakąś rękawicę na ręce. Ale coś o tym ucichło. Liczę na ‚killera’ wśród gier tego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here