Już jesienią tego roku rozwiążemy kolejne kryminalne zagadki. Francuski Ubisoft zapowiedział kolejną odsłonę gry CSI, którą sprawdzimy w akcji na pecetach i konsolach Wii, DS oraz Xbox 360. W CSI: Crime Scene Investigation: Deadly Intent spotkamy się z postaciami z dziewiątego sezonu telewizyjnego serialu. W sumie w produkcji tej znajdziemy pięć zagadek do rozwiązania. Tym razem prowadzenie śledztwa, poszukiwanie śladów przestępców będzie jeszcze bardziej rozbudowane. Przedstawiciele wydawcy zdradzili, że gracz będzie musiał zbierać dowody na miejscu zbrodni, odnajdywać ukryte „podpowiedzi”, a nawet przesłuchiwać świadków i podejrzanych.

Na konsoli Nintendo DS zabawa została rozbudowana. Deadly Intent na tej platformie zaskoczy nas dodatkowymi zagadkami i rozbudowanym systemem prowadzenia przesłuchań. Na kieszonsolce Wielkiego N zapoznamy się też z historią łączącą wszystkie zaprezentowane zbrodnie.

Pod treścią naszego newsa znajdziecie pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. O ile nas wzrok nie myli zobaczymy w nim Morpheusa z dobrze wam znanego filmu Matrix.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here