Jakiś czas temu z radością podaliśmy oficjalną datę premiery gry Brothers in Arms: Hell's Highway. Mieliśmy ją zobaczyć w sklepach 26 sierpnia tego roku. Jeśli rzucicie okiem na kalendarz, to szybko zdacie sobie sprawę z tego, że premiera gry odrobinę się spóźniła. Jej francuski wydawca donosi jednak, że zobaczymy ją w sklepach 23-go września tego roku w wersjach konsolowych (PS 3 i Xbox 360). Tydzień później gra wpadnie w ręce fanów pecetowej elektronicznej rozrywki.

Na kolejnej odsłonie Brothers in Arms nie kończą się produkcje, które na ten rok szykuje dla nas Ubisoft. Ciekawie zapowiadający się Tom Clancy's EndWar zostanie wydany (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) siódmego listopada. Tym tytułem nacieszą się posiadacze konsol Playstation 3 i Xbox 360. A teraz drodzy Wikingowie powiedzcie czy którąkolwiek z tych pozycji zamierzacie dodać do swojej kolekcji gier?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Brothers in Arms na pewno trafi do mojej kolekcji. Tyle czasu trzeba było na tą grę czekać. Mam nadzieję, że było warto. Co do daty premiery to pozostaję sceptyczny bo z Ubisoftem nigdy nic nie wiadomo. Ciekawi mnie również fakt dlaczego Cenega na swojej stronie wciąż nie ustosunkowała się co do daty premiery w Polsce.

  2. Ja czekam na EndWar’a, ale raczej na PC’ta. BiA do mojej kolekcji nie dołączy, bo jakoś nigdy mi seria nie podpasowała. Już nie czekam na tyle gier Ubi, co kiedyś. Nadal jestem zdania, że Ubisoft powinien wydać pełnoprawnego spadkobiercę Raymana 3, a nie zbiór minigierek. Wybaczcie posta pod spodem, niefortunny lag Internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here