Zacznijmy jednak od nowego dzieła studia Relic. Jeśli wciąż zastanawiacie się czy pozycja, która do niedawna była strategią, a teraz została zamieniona w grę z pogranicza akcji i RPG jest czymś, co was zainteresuje, to zajrzyjcie na usługę STEAM. Możecie z niej pobrać ważące 2,5GB (!) demo Dawn of War 2. Niestety wydawca nie zdradził co konkretnie znalazło się w tej próbce możliwości, więc przed rozpoczęciem pobierania odpowiedniego archiwum warto zajrzeć do naszej recenzji, z której dowiecie się co sądzimy na temat tej produkcji.

Capcom w przeciwieństwie do Relic i THQ powiedział coś konkretnego. Już wkrótce wypróbujemy w akcji część multiplayerową Bionic Commando. Demo tej gry powinno się pojawić na usłudze Xbox Live w przeciągu kilku tygodni. Znajdziemy w nim mapę Vertigo, na której maksymalnie ośmiu graczy przetestuje tryb deathmatch. Niestety z wstępnych informacji wynika, że jest to wersja demonstracyjna wydana na zasadach wyłączności na 360tce. Posiadacze PS3 nie powinni się jednak martwić. Już nie raz mówiono, że konkretne dema nie pojawią się na Playstation Network, a z reguły jakimś cudem mogliśmy je koniec końców pobrać z usługi Sony.

Wiemy też, że za tydzień (23-go) kwietnia w sieci zobaczymy wersję demonstracyjną gry UFC 2009 Undisputed. Wydawca tej pozycji nie powiedział jednak ani słowa na temat tego, co się w niej znajdzie. Postaramy się jednak wrócić do tematu kiedy demo będzie już czekało na fanów elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here