INFORMACJA PRASOWA

Tabula Rasa to innowacyjne MMO, stworzone przez człowieka, który ponad 10 lat temu zapoczątkował szał na masowe rozgrywki sieciowe, tworząc Ultimę Online. Akcja gry toczy się w futurystycznym świecie osadzonym w klimacie sci-fi przypominającym połączenie „Wojny światów” z „Żołnierzami kosmosu”. Tabula Rasa po raz pierwszy w gatunku wprowadza rozbudowaną fabułę, toczącą się równolegle z rozwojem graczy, łącząc ją z innowacyjnym systemem rozwoju postaci. Tym razem gracz nie wybiera na samym początku klasy postaci, a rozwój prowadzonego przezeń bohatera uzależniony jest wyłącznie od podejmowanych podczas zabawy działań. Rozgrywka polega na wcieleniu się w rolę rekruta Allied Free Sentients, który rozwija swe umiejętności wykonującpowierzone misje i zadania, walcząc z obcymi i eksplorując nawet najodleglejsze zakamarki planet.

Gra Tabula Rasa ukaże się w Polsce 19 października, w oryginalnej wersji językowej i cenie 129,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/TabulaRasa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Wygląda mi to na WoWa przeniesionego do świata S-F. Podobny balans między PvP a ekonomią. Kiedy zrobią w końcu coś bardziej złożonego? Pozostaje tylko EVE – ale EVE jest tak wspaniałe, że wymaga za dużo czasu (jak kiedyś przeczytałem – nieomalże drugiego etatu) Nie da się zrobić czegoś dla mnie? Czegoś co będzie realistyczniejsze, z możliwością łatwego wyboru między cRPG a ekonomią? Tak się zapowiada Age of Conan ale tego też do końca pewien nie jestem. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here