Niemiecki reżyser wie na której półce można znaleźć konfitury. Jakiś czas temu został (na szczęście) w dość okrutnych słowach pozbawiony złudzeń co do pozyskania praw do sfilmowania przygód Solid Snake’a. Boll to jednak człowiek o determinacji Syzyfa, który nigdy się nie poddaje. Nie udało się z Metal Gear Solid? Nie ma problemu… teraz Uwe nakręci* nam LittleBigPlanet: The Movie. Informacja wstrząsnęła dziś zachodnimi serwisami o grach. Wyobrażacie to sobie? Przygody Sackboya na wielkim ekranie w reżyserii cudnego Uwe? Zobaczcie też zdjęcie prosto z ekhem… „planu filmowego” – link.

* Informacja pojawiła się na serwisie minusworld, którego mottem jest: Your Distingushed source for Video Game Comedy. Co nie zmienia faktu, że niektórzy dali się nabrać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. szkoda ze akcja z jego wlasnego filmu postal kiedy przejechali go seria z karabinu nie jest prawda. swoja droga w ww filmie kochany uwe powiedzial m. in. ze nienawidzi gier komputerowych – to co on ma jakies rozdwojenie jazni ? czy ciazy nad nim jakies zydowskie przeklenstwo ze czegos nienawidzi ale musi sie tym zajmowac ?

    • swoja droga w ww filmie kochany uwe powiedzial m. in. ze nienawidzi gier komputerowych – to co on ma jakies rozdwojenie jazni ? czy ciazy nad nim jakies zydowskie przeklenstwo ze czegos nienawidzi ale musi sie tym zajmowac ?

      Albo sam zapomniał albo liczy, że ludzie zapomnieli. . . i do tego szukał „inteligentnej” widowni, a nie zidiociałych graczy. Też Cię kochamy Uve!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here