Jego wpis pojawił się na oficjalnym blogu Sony. Można w nim przeczytać co następuje: „W kwestii daty wydania gry w Zjednoczonym Królestwie, to wydaje mi się, że jest to siódmy grudnia. Robimy lokalizację dla trzynastu krajów. We wszystkich terytoriach data premiera powinna mieć miejsce w odstępie maksymalnie trzech tygodni”.

W tym samym wpisie znaleźć możemy również wzmiankę na temat wersji demonstracyjnej Drake’s Fortune. Choć ostatecznej daty jego wydania jeszcze nie ustalono, to ma ono się pojawić przed dostarczeniem pełnej wersji do sklepów. Przypuszczalnie na Playstation Network znajdziemy je pod koniec przyszłego miesiąca. Wiceprezes Wells zdradza również, że gra wspierać będzie rozdzielczości do 1080i i będzie działała z prędkością 30 klatek na sekundę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Czemu, aż tak duża rozpiętość w premierze gry. Jak oni mogą mi to robić. Czekam na ten tytul i czekam. Jak będzie odrazu zamawiam w pre-orderze.

  2. W ogole to o co chodzi z tymi 30fpsami ostatnio na konsolach ?Jak chce takiego framerateu to sobie na PC ide i odpalam jakiegokolwiek niezoptymalizowanego bubla wydanego przez ostatnich pare lat. Od konsol oczekuje czegos wiecej – ma chodzic jak maselko, nawet jesli moje oko nie jest w stanie zarejestrowac wszystkich ramek. To miala byc super generacja – a niedlugo zaczna sie wymowki – ze sprzet klatkuje bo jest za slaby. . . Na co mi 1080i czy nawet p wtedy. meh. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here