Firma Nicolas Games wspólnie z Valhallą przygotowała dla czytelników naszego serwisu kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest sześć sztuk gry Ford Off Road. Każdy miłośnik jazdy w trudnym terenie powinien być usatysfakcjonowany. Ford Off Road to 24 zróżnicowane lokacje – lasy, pustynie i malownicze górskie tereny. W grze znajdziemy bardzo dużą listę pojazdów. Od samochodów SUV po nowy, koncepcyjny model kultowego Forda Bronco.

Aby wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Nicolas Games i serwis Valhalla.pl wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, które brzmi: Proszę wymienić najsłynniejszy model Forda. Zwycięzcy w ramach dodatkowej nagrody otrzymają od nas po 50 punktów V. Odpowiedzi proszę udzielać w formie komentarzy.

Konkurs trwa do 4 sierpnia. Zwycięzcy otrzymają od nas prywatną wiadomość z prośbą o wysłanie swoich danych korespondencyjnych. Na ich nadesłanie czekamy przez trzy dni – do północy 7 sierpnia.

W komentarzach prosimy wpisywać jedynie odpowiedzi bezpośrednio związane z konkursem. Gry rozlosujemy wśród wszystkich, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

49 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here