Póki co skoncentrujemy się jednak na krótkim newsie, który znaleźliśmy na łamach serwisu actiontrip. Redaktorzy serwisu pytali prezesa Valve o plany firmy na przyszłość. Mieli tu głównie na myśli stworzenie jakichkolwiek nowych własności intelektualnych. Oto co odpowiedział im Newell: „Wiecie, jeśli spotka się dwóch ludzi z Valve to zaraz wezmą się za wymyślanie gier. W tej chwili badamy ile tak naprawdę jesteśmy w stanie zaprojektować, stworzyć. Boże, tak bardzo chciałbym stworzyć strategię turową. Może i znajdziemy czas żeby ją napisać, ale niewiele osób przyklasnęłoby takiemu projektowi.(…) Jestem pewien, że stworzymy jakieś nowe światy, nowe typy gier. Mam nadzieję, że elastyczność, której nabraliśmy zajmując się małymi projektami pozwoli nam eksperymentować zamiast spędzać pół dekady na wymyślaniu całkowicie nowego projektu„.

W sumie nic konkretnego się nie dowiedzieliśmy. Może istnieje jednak szansa, że po ukończeniu trzeciego epizodu HL2 Valve weźmie się za zupełnie inny rodzaj gry. Oczyma wyobraźni już widzimy Half-Life Wars – strategię turową w której resztki ludzkości stawiają czoła siłom Combine. A jaką produkcję autorstwa Valve chętnie zobaczylibyście wy? Popuśćcie wodze fantazji i dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. własności intelektualnych

    Na widok tego określenia dostaję drgawek. . . W dzisiejszych czasach już nie wpada się na pomysł tylko tworzy własność intelektualną. . . :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here