W imieniu Valve Software wypowiedziała się Kimberly Swift – główny projektant gry. W ciekawym wideo wywiadzie dla G4TV przeprowadzonym na odbywającej się właśnie Game Developer Conference 2008 Swift oznajmiła, że szykowana jest już druga odsłona niezwykłego Portalu. Warto przypomnieć, że wczoraj Portal został doceniony przez branżę elektronicznej rozrywki i zdobył nagrody w kategoriach – Gra Roku i najlepszy design. Cieszy fakt, że są jeszcze ludzie potrafiący docenić innowacyjne i niekonwencjonalne produkcje. Jeszcze bardziej znamienne jest, że sami gracze przyjęli Orange Box i sam Portal bardzo przychylnie. Więcej o niezwykłej grze Portal możecie dowiedzieć się z naszej recenzji The Orange Box. Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Kimberly Swift.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. a jednak można!zrobić coś nowatorskiego, grywalnego i sprzedającego się!?no kto by pomyślał. . . . (no na pewno nie Pietrek Molyneux czy inni „wizjonerzy tuż przed emeryturą)

  2. a jednak można! zrobić coś nowatorskiego, grywalnego i sprzedającego się!?

    a już zwłaszcza można zrobić kontynuacje! ;]

  3. Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego „broń” z portala nie znalazła sie w episode2? Może będzie w eispode3? Mam nadzieję. . . Valve to jedyna firma, która wie, że podstawą grywalności nie jest ultramegasuper grafika tylko ciekawy pomysł.

  4. W E3 będziemy zwiedzać łódkę należącą do Apperture Science, czyli tej samej firmy, do której należało laboratorium w Portal. Ciekawe, czy będzie tam można zdobyć tę broń choć pewnie nie, bo może ona zaburzyć równowagę gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here