Sega podała nowe informacje o powstającej na Xboxa 360 grze Virtua Tennis 3. Ma się w niej pojawić tryb multiplayer i wsparcie dla standardu wyświetlania HD 1080p.

Informacje o rozgrywce sieciowej nie są wielkim zaskoczeniem, ponieważ większość gier na Xboxa 360 przynajmniej w pewnym sensie obsługuje Xbox Live! – takie są zresztą wymagania Microsoftu.

Gracze będą mogli konkurować ze sobą w meczach zwykłych oraz rankingowych, a specjalnie na potrzeby obserwatorów odbywających się meczy, SEGA stworzyła VT: TV, czyli nic innego jak tryb „podglądania” na żywo trwającego spotkania.

Pod znakiem zapytania stała natomiast wyższa niż „podstawowa” rozdzielczość HD, czyli 1080p. Teraz już wiemy, że posiadacze telewizorów Full HD będą mogli cieszyć oczy najwyższą rozdzielczością obecnie oferowaną w telewizorach.

Wszystko wskazuje na to, że wersja na PlayStation 3 zostanie pozbawiona trybu gry wieloosobowej, ale zachowany zostanie standard wyświetlania 1080p.

Premiera Virtua Tenis 3 na Xboxa 360, PlayStation 3 i PlayStation Portable nastąpi w marcu 2007.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Sony ostatnio jakoś nikt nie rozumie. Ale że VT3 wychodzi na 1080 to ciekawe, obalają jeden z podstawowych zarzutów co do konsolki. . .

  2. marcel – moze dlatego ze usluga sieciowa sony poki co lezy i kwiczy a wszelka kase na utrzymanie serwerow itd musi wykladac producent danego tytulu (stad tez sony moglo wymyslic historyjke o tym ze ich multi jest khehem darmowe)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here