W okresie między 11 a 18 lutego najpopularniejszą grą wśród użytkowników usługi Xbox Live była czwarta odsłona Call of Duty. Halo 3 dzielnie walczy na drugiej pozycji. Spora grupa osób wybrała relaks z plastikowym wiosłem grając w Guitar Hero III. Stary Gears of War trzyma się mocno na czwartym miejscu. Dużą popularnością cieszyło się także demo gry Frontlines: Fuel of War. Xbox Live Arcade należał do N+ ,UNO i Rez HD. Wormsy także przebiły się do pierwszej dziesiątki. Poniżej pełne zestawienie najbadziej popularnych tytułów w Xbox Live i Xbox Live Arcade.

1 Call of Duty 4
2 Halo 3
3 Guitar Hero III
4 Gears of War
5 Rock Band
6 Frontlines: Fuel of War (Multiplayer Demo)
7 N+
8 Madden NFL 08
9 FIFA 08
10 Assassin's Creed

Top 10 gier Arcade (Pełne wersje)
1 N+
2 UNO
3 Rez HD
4 Commanders: Attack
5 Bomberman LIVE
6 Chessmaster Live
7 Poker Smash
8 TMNT 1989 Arcade
9 Worms
10 Marble Blast Ultra

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. BŁAGAM!!! nie zadawajcie więcej pytań o XBL Polska. . . Wszyscy wiemy że MS ma w du. . . tzn w tyle kraj w którym ludzi nie stać na wydanie 800MSP co tydzień i kolejnych 1000 raz na kwartał. Jestem sfrustrowany tym faktem i każda następna sonda na ten temat tylko pogłębia ten stan :(Jeśli zaś myślicie ze panowie z M$ śledzą takie tematy i patrzą na wyniki ankiet itp. to . . . . no grubo sie mylicie no. . . . spotkałem pewnego jegomościa z polskiego oddziału i po paru głębszych usłyszałem, że „gdyby sie oni przejmowali tym czego ludzie chcą, to by musieli wydawać miliony rocznie których nie mają. Im na uwielbieniu nie zależy. Pudełkowcy i tak kupią gry a matce (głównemu oddziałowi na Europę) zależy tylko na ilości sprzedanych kopii które mnoży przez cenę licencji i z tego wnioskują jaki rynek jest dobry”. Tyle w temacie. . .

  2. Jeśli chodzi o rozszerzenie usługi na inne państwa to jak na razie MS zapowiedział wprowadzenie Liva w Brazylii:) – w bogatym kraju biednych ludzi gdzie tylko 1% społeczenstwa żyje w dobrobycie i gdzie 360 w dniu premiery kosztowała uwaga 1400USD! a teraz kosztuje 1000USD!!!. Na pewno jest tam spory target dla ktorego mozna postawić usługę. . . Nie tylko Polska czeka na Liva jeżeli taka Grecja – bądź co bądź bogatszy kraj od naszego nie ma Liva to o czym tu gadać. Zupełnie nie wiem czym kieruje się MS przy rozszerzaniu usługi. Jestem jednak optymistą już w tej kadencji będziemy mieć tutaj Irlandię tam Liva mają.

  3. ilością sprzedanych tytułów jest najważniejsza ale nawet jak wykupimy wszystko ze sklepów to i tak nie odstaniemy XLPL bo oni patrzą przez pryzmat rynku usa:) czyli zawsze będziemy jakim kaczorgrodem w którym nie warto inwestować 🙂

  4. My tu gadu-gadu, a mnie kasy nie starcza, zeby kupic wystarczajaco duzo MSPoints w celu ogrania wszystkich fajnych gier z Arcade’a 🙁

  5. Zastanawia mnie jakim cudem N+ znalazło się tak wysoko. Owszem, gra jest nie najgorsza, ale daje radość przez jakieś pierwsze 10 minut. Nawet sobie nie wyobrażam jak można w to grać, z tymi wszystkimi „malusi” elementami na 40 calowym ekranie. A propos prostych gier. Kiedyś było coś takiego jak Liero, w które zagrywałem się z kumplami na podzielonym ekranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here