A może powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż większość hitów tego roku już zostało wydanych? Wiedźmin, Bioshock, Crysis, trzecia odsłona Halo i tak dalej! Jakby nie było to nadchodzący tydzień będzie raczej senny i nieobfitujący w wielkie wydarzenia. Na PC i Xbox 360 posucha. Nieco lepiej wygląda plan wydawniczy dla konsoli Wii i Nintendo DualScreen. Na NDSie zwraca uwagę amerykańska premiera gry Boogie!

Oto pełne* zestawienie nadchodzących premier w dniach 25 listopada – 1 grudnia.

PC: Deal or No Deal: Secret Vault Games

Xbox 360: History Channel: Battle for the Pacific

Wii: Cranium Kabookii, History Channel: Battle for the Pacific, Cruis'n, Game Party

NDS: Geometry Wars: Galaxies, Master of Illusion, Boogie

* Na ten tydzień nie przewidziano żadnej premiery na PS2, PS3, PSP

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. „Oto pełne* zestawienie nadchodzących premier w dniach 25 listopada – 1 grudnia. ” – uuupss. . . Pan Pielesiek nie skomentuje odnośnika? 🙂 Pzdr!!!

  2. Takie tam małe rozruszanie chęci do komentowania ;)Jak to się ma do zapwiedzi SONY, ze do końca roku zagramy w 160 tytułów?Chyba 160 bo te liczby zmienne były jakoś z tygodnia na tydzień. Ach ludki z PR. . .

    • Takie tam małe rozruszanie chęci do komentowania ;)Jak to się ma do zapwiedzi SONY, ze do końca roku zagramy w 160 tytułów?Chyba 160 bo te liczby zmienne były jakoś z tygodnia na tydzień. Ach ludki z PR. . .

      Jeszcze wierzysz w Pijarowców? 🙂And no, I’m not ignoring PlayStation 2, PlayStation 3, or PSP. There just aren’t any games coming out on those platforms this week. źródło ShackNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here