Twórcy Halo: Reach zapowiedzieli kolejny z elementów, jakie rozszerzą rozgrywkę. Jest to Armour Lock, które określane jest przez autorów jako tarcza „bąbelkowa”, jednak stale obecna przy naszej postaci. Bardziej niż do osłony, bliżej jej do formy blokowania wrogich ataków, przeprowadzanych na bliską odległość. Jeżeli zobaczymy przeciwnika, który za moment do nas strzeli, spróbuje nas przejechać lub zaatakować ręcznie, będzemy mogli użyć AL. Uczyni to nas chwilowo niepodatnymi na atak, jednak jednocześnie unieruchomi i uniemożliwi strzelanie. Przy jednym naładowaniu takie zabezpieczenie będzie można uruchomić trzy razy bądź też raz na dłuższą chwilę.

Mało tego, w zależności od czasu użycia, Armour Lock będzie także powodować pewien odrzut oraz wypuszczać impuls elektromagnetyczny, co powinno być idealne przeciwko pojazdom. O istocie AL przekonamy się już w czasie majowej bety, tymczasem pozostaje mieć nadzieję, że ta i inne funkcje nie zaburzą dość dobrego balansu rozgrywek sieciowych w serii Halo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

    • Co to za glupota z waszej strony z umieszczaniem reklamy ktora zaslania tekst i ktora nie daje sie usunac? Kpina z czytelnikow.

      Można prosić o screena + informacje o przeglądarce, jej wersji itp. ? Bo jeśli jest coś takiego, to raczej nie stanowi celowego zabiegu 😉

  1. Takie reklamy faktycznie się zdarzają (ogólnie w internecie, nie tylko w valhalli), ale już teraz rzadko, najczęściej wystarczy odświeżyć stronę. Gorzej, jak pojawia się cały czas ta sama :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here